Zondag Ritten

WTC Gemeentehuistrappers

ZONDAG RITTEN

2018

 

1e rit: Zondag 04 maart

Fietswijding + kleine rit + 35km. Start lokaal om 9 uur

Destelbergen –Beervelde –Laarne –Destelbergen

 

Verantwoordelijke rit: Neyt Luc. moeilijkheidsgraad 1

 

2e rit: Zondag 11 maart

+ 50 kmStart lokaal om 9 uur

Destelbergen –Laarne –Kalken –Uitbergen –Overmere -Beervelde -Destelbergen

 

Verantwoordelijke rit: Neyt Lucmoeilijkheidsgraad 1

 

3e rit: Zondag 18 maart

 

+ 55 km.Start lokaal om 9 uur

Destelbergen –Lochristi –Mendonk –Wachtebeke –Doorselaar –Zeveneken –Beervelde –Destelbergen

 

Verantwoordelijke rit: Neyt Lucmoeilijkheidsgraad 1

 

4e rit: Zondag 25 maart

+ 60km.Start lokaal om 9 uur

Destelbergen –Heusden –Melle –Gijzenzele –Oosterzele –Moortsele –Landskouter –Gontrode –Melle –Heusden –Destelbergen

Verantwoordelijke rit: De Rocker Wesley. moeilijkheidsgraad 2

 

5e rit: Zondag 1 april In Memoriam De Rocker Marc

 

+ 65 km.Start lokaal om 08u30

Destelbergen –Drongen –Ooidonk –Latem –St. Denijs Westrem –Merelbeke –Destelbergen

Verantwoordelijke rit: Neyt Luc.moeilijkheidsgraad 1

 

6e rit: Zondag 8 april

+ 65 km.Start lokaal om 08u30

Destelbergen –Destelbergen

 

Verantwoordelijke rit: Pauwels Sammy moeilijkheidsgraad 2

 

7e rit: Zondag 15 april

 

+ 65 km.Start lokaal om 08u30

Destelbergen –Beervelde –Heiende –Lokeren –Waasmunster –Ruiter –Eksaarde –Doorselaar –Zeveneken –Beervelde –Destelbergen

 

Verantwoordelijke rit: Bracke André moeilijkheidsgraad 1

 

8e rit: Zondag 22 april

 

+ 65 km.Start lokaal om 08u30

 

Destelbergen –Melle –Gontrode –Landskouter –Oosterzele –Sint-Lievens-Houtem –Burst –Zonnegem –Oordegem –Smetlede –Massemen –Wetteren –Heusden –Destelbergen

 

Verantwoordelijke rit: Neyt Luc moeilijkheidsgraad 2

 

9e rit: Zondag 29 april

 

+ 65 km.Start lokaal om 08u30

Destelbergen –Oostakker –Evergem –Assenede -Wippelgem –Oostakker –Destelbergen

 

Verantwoordelijke rit: Colet Christophemoeilijkheidsgraad 1

 

10e rit: Zondag 6 mei

 

+ 65 km.Start lokaal om 08u30

Destelbergen –Wetteren –Westrem –Bavegem –Sint Lievens Houtem –Velzeke –Hundelgem –Balegem –Munte –Moortsele –Gontrode –Melle –Destelbergen

Verantwoordelijke rit: Neyt Luc moeilijkheidsgraad 2

 

11e rit: Zondag 13 mei

+ 65 km.Start lokaal om 08u30

Destelbergen –Gentbrugge –Merelbeke –Zwijnaarde –Sint Denijs Westrem –De Pinte –Deurle –Astene –Nazareth –Eke –De Pinte –Zwijnaarde –Merelbeke –Heusden –Destelbergen Verantwoordelijke rit: Colet Christophemoeilijkheidsgraad 1

 

12e rit: Zondag 20 mei

 

+ 65 km. Start lokaal om 08u30

Destelbergen –Laarne –Wetteren Ten Ede –Wetteren –Schellebelle –Bruinbeke –Serskamp –Smetlede –Oordegem –Vlierzele –Letterhoutem –Bavegem –Oosterzele –Landskouter –Lemberge –Melle –Heusden –Destelbergen

 

Verantwoordelijke rit: Neyt Frank. moeilijkheidsgraad 1,5

 

13e rit: zondag 27 mei

+ 75 kmStart lokaal om 08u30

Destelbergen –Beervelde –Kalken –Uitbergen –Berlare –Wichelen –Lede –Impe –Letterhoutem –Hillegem –Oombergen –Sint Lievens Houtem –Bavegem –Westrem –Massemen –Wetteren –Laarne –Destelbergen

 

Verantwoordelijke rit: Colet Christophe moeilijkheidsgraad 2

 

14e rit: Zondag 3 juni

+ 75 km.Start lokaal om 08 uur

Destelbergen –Beervelde –Lokeren –Sint Anna Waasmunster –Belsele –Puivelde –Daknam –Zeveneken –Lochristi –Beervelde –Destelbergen

Verantwoordelijke rit: Colet Christophe moeilijkheidsgraad 1

 

15e rit: Zondag 10 juni

 

+ 70 km.Start lokaal om 08 uur

Destelbergen –Melle –Velzeke –Roborst –Dikkele –Melle –Destelbergen

 

Verantwoordelijke rit: Neyt Frank.moeilijkheidsgraad 3

 

16e rit: Zondag 17 juni

+ 90 km.Start lokaal om 08uur

Destelbergen –Lochristi –Hijfte –Mendonk –Wachtebeke –Zuiddorpe –Axel –Absdale –Stekene –Daknam –Zeveneken –Beervelde –Destelbergen

Verantwoordelijke rit: Boudrez Hedwig moeilijkheidsgraad 1

 

17e rit: Zondag 24 juni

+ 75 km.Start lokaal om 08uur

Destelbergen –Heusden –Melle –Bottelare –Munte –Sint-Maria-Latem –Roborst –Dikkele –Moortsele –Landskouter –Gontrode –Melle –Destelbergen

 

Verantwoordelijke rit: De Bruycker David moeilijkheidsgraad 3

 

18e rit: zondag 1 juli

+ 105 kmStart lokaal om 08 uur

Destelbergen –Wondelgem –Mariakerke –Drongen –Nevele –Dentergem –Zulte –Kruishoutem –Nokere –Wannegem –Lozer –Gavere –Melsen –Bottelare –Melle –Destelbergen

 

Verantwoordelijke rit: Neyt Luc Moeilijkheidsgraad 3

 

19e rit: zondag 8 juli

 

+ 100 kmStart lokaal om 08u00

Destelbergen –Heusden –Melle –Lemberge –Landskouter –Oosterzele –Balegem –Elene –Zottegem –Erwetegem –Lierde –Deftinge –Geraardsbergen –Waarbeke –Grimminge –Vloerzegem –Ophasselt –Steenhuize-Wijnhuize –Sint Lievens Esse –Herzele –Sint Lievens Houtem –Bavegem –Gijzenzele –Melle –Destelbergen

 

Verantwoordelijke rit: Colet Christophe moeilijkheidsgraad 4

 

20e rit: zondag 15 juli

+ 80 kmStart lokaal om 08 uur

Destelbergen –Laarne –Kalken –Uitbergen –Wichelen –Gijzegem –Wieze –Moorsel –Erembodemgem –Welle –Terjoden -Lede –Wanzele –Wetteren –Laarne –Destelbergen

 

Verantwoordelijke rit: Neyt Frank Moeilijkheidsgraad 2

 

21e rit: zondag 22 juli

+ 80 kmStart lokaal om 08 uur

Gentse Buitenband

 

Verantwoordelijke rit: Het Bestuur Moeilijkheidsgraad 1

 

22e rit: zondag 29 juli

+ 85 kmStart lokaal om 08 uur

Destelbergen –Heusden –Melle –Merelbeke –Bottelare –Baaigem –Meilegem –Sint Maria Latem –Sint Denijs Boekel –Molenberg -Sint Blasius Boekel –Elst –Michelbeke –Berendries –Sint Maria Oudenhove –Sint Goriks Oudenhove –Strijpen –Velzeke –Balegem –Oosterzele –Gontrode –Melle –Destelbergen

Verantwoordelijke rit: Neyt Luc moeilijkheidsgraad 4

 

23e rit: Zondag 5 augustus

 

+ 75 km.Start lokaal om 08 uur

Destelbergen –Laarne –Uitbergen –Wichelen –Hofstade –Gijzegem –Oudegem –Schoonaarde –Berlare –Heikant –Beervelde –Destelbergen

Verantwoordelijke rit: Neyt Luc moeilijkheidsgraad 1

 

24e rit: Zondag 12 augustus

 

+ 70 km.Start lokaal om 08 uur

Destelbergen –Heusden –Melle –Gijzenzele –Sint Lievens Houtem –Herzele –Woubrechtem –Lebeke –Erpe Mere –Lede –Wetteren –Laarne –Destelbergen

 

Verantwoordelijke rit: Neyt Luc moeilijkheidsgraad 2

 

25e rit: Zondag 19 augustus

 

+ 85 km.Start lokaal om 08 uur

Destelbergen –Oostakker –Wippelgem –Ertvelde –Boekhoute –Assenede –Zelzate –Wachtebeke –St-Kruis-Winkel –Mendonk –Lochristi –Destelbergen

Verantwoordelijke rit: Colet Christophe moeilijkheidsgraad 1

 

26e rit: zondag 26 augustus

+ 85 kmStart lokaal om 08 uur

Destelbergen –Heusden –Melle –Bottelare –Munte –Sint-Maria-Latem –Elst –Sint-Maria-Oudenhove –Strijpen –Moortsele –Landskouter –Gontrode –Melle –Destelbergen

Verantwoordelijke rit: De Bruycker David moeilijkheidsgraad 4

 

27e rit: zondag 2 september

 

+ 85 kmStart lokaal om 08 uur

Destelbergen –Sint Amandsberg –Wondelgem –Mariakerke –Vinderhoute –Merendree –Hansbeke –Landegem –Sint Martens Leerne –Deurle –Eke –Vurste –Baaigem –Munte –Bottelare –Lemberge –Melle –Destelbergen

 

Verantwoordelijke rit: De Rocker Wesley moeilijkheidsgraad 2

 

28e rit: Zondag 9 september

 

+ 75 kmStart lokaal om 08u30

Rally: De Gentse Gordel

Destelbergen –Hyfte –Oostakker (veer) –Evergem –Lovendegem –Merendree –Landegem –Nevele –Vosselare –St Martens Leerne –Deurle –De Pinte –Melsen –Munte –Bottelare –Melle –Destelbergen.

 

Verantwoordelijke rit: Colet Christophe moeilijkheidsgraad 1

 

29e rit: Zondag 16 september

 

+ 75 km.Start lokaal om 08u30

Destelbergen –Melle –Sint Lievens Houtem –Velzeke –Sint denijs Boekel –Gavere –Munte –Merelbeke –Destelbergen

 

Verantwoordelijke rit: Colet Christophe moeilijkheidsgraad 2

 

30e rit: Zondag 23 september

 

+ 65 km.Start lokaal om 08u30

Destelbergen –Oostakker –Desteldonk –Sint Kruis Winkel –Wachtebeke –Overslag –Stekene –Sinaai –Eksaarde –Lokeren –Zeveneken –Beervelde –Destelbergen

Verantwoordelijke rit: Colet Christophe moeilijkheidsgraad 1

 

31e rit: Zondag 30 september

 

+ 70 km.Start lokaal om 08u30

 

Destelbergen Heusden –Melle –Gontrode –Gijzenzele –Oosterzele –Balegem –Scheldewindeke –Munte –Dikkele –Paulatem –Beerlegem –Baaigem –Schelderode –Merelbeke –Destelbergen

Verantwoordelijke rit: Colet Christophe moeilijkheidsgraad 2

 

32e rit: Zondag 7 oktober

 

+ 65kmStart lokaal om 08u30

Destelbergen –Laarne –Kalken –Uitbergen –Berlare –Schoonaarde –Wichelen –Smetlede –Serskamp –Wetteren –Wetteren ten Ede –Laarne –Heusden –Destelbergen

Verantwoordelijke rit: Neyt Luc .Moeilijkheidsgraad 1

 

33e rit: Zondag 15 oktober

 

+ 6kmS tart lokaal om 9uur

Koppeltijdrit

 

Verantwoordelijke rit: Het Bestuur moeilijkheidsgraad 1

 

 

 

 

Moeilijkheidsgraad 1 = vlakke rit

Moeilijkheidsgraad 2 = kleine heuvels

Moeilijkheidsgraad 3 = lastige rit

Moeilijkheidsgraad 4 = klimmetjes met naam

 

ALLE RITTEN OP DEZE KALENDER WORDEN IN HET KLASSEMENT OPGENOMEN.

 

 

Deze kalender werd samengesteld door het Bestuur en is vatbaar voor eventuele wijzigingen.

Hopend jullie zoveel mogelijk te mogen ontmoeten op deze inrichtingen

wens ik en het ganse bestuur jullie alvast een prettig verlof toe.

 

 

 

DISCLAIM 2018 - WTC Gemeentehuistrappers Destelbergen.