Zondag Ritten

RITTENKALENDER Zondag

2017

 

1 e rit:

Zondag 05 maart Fietswijding + kleine rit + 35km. Start lokaal om 9 uur

Destelbergen –Beervelde –Laarne –Destelbergen

Verantwoordelijke rit: Neyt Luc.

moeilijkheidsgraad 1

 

2 e rit:

Zondag 12 maart + 50 km Start lokaal om 09 uur

Destelbergen –Beervelde –Lokeren –Wachtebeke –Mendonk –Lochristi –Destelbergen

Verantwoordelijke rit: Colet Christophe

moeilijkheidsgraad 1

 

3 e rit:

Zondag 19 maart + 55 km. Start lokaal om 09 uur

Destelbergen –Lochristi –Mendonk –Wachtebeke –Doorselaar –Zeveneken –Beervelde

–Destelbergen

Verantwoordelijke rit: Neyt Luc

moeilijkheidsgraad 1

 

4 e rit:

Zondag 26 maart + 60 km. Start lokaal om 09 uur

Destelbergen –Heusden –Melle –Gijzenzele –Oosterzele –Moortsele –Landskouter –Gontrode

–Melle –Heusden –Destelbergen

Verantwoordelijke rit: De Rocker Wesley.

moeilijkheidsgraad 2

 

5 e rit:

Zondag 02 april + 60 km. Start lokaal om 08u30

Destelbergen –Beervelde –Lokeren –Sint Anna Waasmunster –Belsele –Puivelde –Daknam

–Zeveneken –Lochristi –Beervelde –Destelbergen

Verantwoordelijke rit: Colet Christophe

moeilijkheidsgraad 1

 

6 e rit:

Zondag 09 april + 65 km. Start lokaal om 08u30

Destelbergen –Heusden –Melle –Bottelare –Munte –Baaigem –Gavere –Semmerzake

–Melsen –Merelbeke -Heusden –Destelbergen

Verantwoordelijke rit: Colet Christophe

moeilijkheidsgraad 2

 

7 e rit:

Zondag 19 april In Memoriam De Rocker Marc + 65 km. Start lokaal om 08u30

Destelbergen –Drongen –Ooidonk –Latem –St. Denijs Westrem –Merelbeke –Destelbergen

Verantwoordelijke rit: Neyt Luc.

moeilijkheidsgraad 1

 

8 e rit:

Zondag 23 april + 65 km. Start lokaal om 08u30

Destelbergen –Melle –Gontrode –Landskouter –Oosterzele –Sint-Lievens- Houtem –Burst

–Zonnegem –Oordegem –Smetlede –Massemen –Wetteren –Heusden –Destelbergen

Verantwoordelijke rit: Rogiers Thierry

moeilijkheidsgraad 2

 

9 e rit:

Zondag 30 april + 65 km. Start lokaal om 08u30

Destelbergen –Beervelde –Heiende –Lokeren –Waasmunster –Ruiter –Eksaarde –Doorselaar

–Zeveneken –Beervelde –Destelbergen

Verantwoordelijke rit: Bracke André

moeilijkheidsgraad 1

 

10 e rit:

Zondag 7 mei + 65 km. Start lokaal om 08u30

Destelbergen Heusden –Melle –Gontrode –Gijzenzele –Oosterzele –Balegem

–Scheldewindeke –Munte –Dikkele –Paulatem –Beerlegem –Baaigem –Schelderode

–Merelbeke –Destelbergen

Verantwoordelijke rit: Colet Christophe

moeilijkheidsgraad 2

 

11 e rit:

Zondag 14 mei + 65 km. Start lokaal om 08u30

Destelbergen –Laarne –Wetteren Ten Ede –Wetteren –Schellebelle –Bruinbeke –Serskamp

–Smetlede –Oordegem –Vlierzele –Letterhoutem –Bavegem –Oosterzele –Landskouter

–Lemberge –Melle –Heusden –Destelbergen

Verantwoordelijke rit: Neyt Frank.

moeilijkheidsgraad 1,5

 

12 e rit:

Zondag 21 mei + 65 km. Start lokaal om 08u30

Destelbergen –Wetteren –Westrem –Bavegem –Sint Lievens Houtem –Velzeke –Hundelgem

–Balegem –Munte –Moortsele –Gontrode –Melle –Destelbergen

Verantwoordelijke rit: Neyt Luc

moeilijkheidsgraad 2

 

13 e rit:

Zondag 28 mei + 65 km. Start lokaal om 09u00

Destelbergen –Gentbrugge –Merelbeke –Zwijnaarde –Sint Denijs Westrem –De Pinte

–Deurle –Astene –Nazareth –Eke –De Pinte –Zwijnaarde –Merelbeke –Heusden

–Destelbergen

Verantwoordelijke rit: Rogiers Rudi

moeilijkheidsgraad 1

 

14 e rit:

Zondag 04 juni + 65 km. Start lokaal om 08u30

Destelbergen –Lochristi –Wachtebeke –Moerbeke –Eksaarde –Daknam –Destelbergen

Verantwoordelijke rit: Neyt Frank.

Moeilijkheidsgraad 1

 

15 e rit:

zondag 11 juni + 75 km Start lokaal om 08 uur

Destelbergen –Heusden –Melle –Bottelare –Munte –Sint-Maria- Latem –Roborst –Dikkele

–Moortsele –Landskouter –Gontrode –Melle –Destelbergen

Verantwoordelijke rit: De Bruycker David moeilijkheidsgraad 3

 

16 e rit:

Zondag 18 juni + 75 km. Start lokaal om 08uur

Destelbergen –Beervelde –Lokeren –Sint Anna –Waasmunster –Belsele –Puivelde –Daknam

–Zeveneken –Lochristi –Beervelde –Destelbergen

Verantwoordelijke rit: Colet Christophe

moeilijkheidsgraad 1

 

17 e rit:

zondag 25 juni + 100 km Start lokaal om 08u00

Destelbergen –Heusden –Melle –Lemberge –Landskouter –Oosterzele –Balegem –Elene

–Zottegem –Erwetegem –Lierde –Deftinge –Geraardsbergen –Waarbeke –Grimminge

–Vloerzegem –Ophasselt –Steenhuize-Wijnhuize –Sint Lievens Esse –Herzele –Sint Lievens

Houtem –Bavegem –Gijzenzele –Melle –Destelbergen

Verantwoordelijke rit: Colet Christophe

moeilijkheidsgraad 4

 

18 e rit:

zondag 02 juli + 130 km Start lokaal om 08u00

Destelbergen –Hijfte –Mendonk –St.Kruis-Winkel –wachtebeke –Overslag –Koewacht

–Kijkuit –Luntershoek –Zaamslag –Terneuzen –De Griete –Lamswaarde –Absdale

–Nieuwdorp –Moerbeke –Wachtebeke –Zaffelare –Hijfte –Destelbergen

Verantwoordelijke rit: Luc Neyt

moeilijkheidsgraad 1

 

19 e rit:

Zondag 09 juli + 75 km. Start lokaal om 08 uur

Destelbergen –Heusden –Melle –Gijzenzele –Sint Lievens Houtem –Herzele –Woubrechtem

–Lebeke –Erpe Mere –Lede –Wetteren –Laarne –Destelbergen

Verantwoordelijke rit: Neyt Luc.

moeilijkheidsgraad 2

 

20 e rit:

Zondag 16 juli + 85 km. Start lokaal om 08 uur

Destelbergen –Ursel –Destelbergen

Verantwoordelijke rit: De Rocker Wesley

moeilijkheidsgraad 1

 

21 e rit:

zondag 23 juli + 85 km Start lokaal om 08 uur

Destelbergen –Heusden –Melle –Bottelare –Munte –Sint-Maria- Latem –Elst –Sint-Maria-

Oudenhove –Strijpen –Moortsele –Landskouter –Gontrode –Melle –Destelbergen

Verantwoordelijke rit: De Bruycker David

moeilijkheidsgraad 4

 

22 e rit:

Zondag 30 juli + 75 km. Start lokaal om 08 uur

Destelbergen –Laarne –Uitbergen –Wichelen –Hofstade –Gijzegem –Oudegem –Schoonaarde

–Berlare –Heikant –Beervelde –Destelbergen

Verantwoordelijke rit: Neyt Luc.

moeilijkheidsgraad 1

 

23 e rit:

Zondag 6 augustus + 75 km. Start lokaal om 08 uur

Destelbergen –Liedekerke –Destelbergen

Verantwoordelijke rit: Colet Christophe

moeilijkheidsgraad 3

 

24 e rit:

Zondag 13 augustus + 75 km. Start lokaal om 08 uur

Destelbergen –Locristi – overslag – koewacht – stekenen – Sinaai – Lokeren –Destelbergen

Verantwoordelijke rit: Colet Christophe

moeilijkheidsgraad 2

 

25 e rit:

Zondag 20 augustus + 70 km. Start lokaal om 08 uur

Destelbergen –Melle –Velzeke –Roborst –Dikkele –Melle –Destelbergen

Verantwoordelijke rit: Neyt Frank. moeilijkheidsgraad 3

26 e rit:

Zondag 27 augustus + 75 km. Start lokaal om 08 uur

Destelbergen –Destelbergen

Verantwoordelijke rit: Colet Christophe

moeilijkheidsgraad 2

 

27 e rit:

Zondag 03 september + 65 km. Start lokaal om 08u30

Destelbergen –Heusden –Laarne –Wetteren –Massemen –Westrem –Bavegem –St.Lievens

Houtem –Velzeke –Hundelgem –Balegem –Munte –Moortsele –Landskouter –Gondrode

–Melle –Heusden – Destelbergen

Verantwoordelijke rit: Colet Christophe

moeilijkheidsgraad 2

 

28 e rit:

Zondag 10 september + 65 km Start lokaal om 08u30

Rally: De Gentse Gordel

Destelbergen –Hyfte –Oostakker (veer) –Evergem –Lovendegem –Merendree –Landegem

–Nevele –Vosselare –St Martens Leerne –Deurle –De Pinte –Melsen –Munte –Bottelare

–Melle –Destelbergen.

Verantwoordelijke rit: Colet Christophe

moeilijkheidsgraad 1

 

29 e rit:

Zondag 17 september + 65 km. Start lokaal om 08u30

Destelbergen –Oostakker –Wippelgem –Ertvelde –Boekhoute –Assenede –Zelzate

–Wachtebeke –St-Kruis- Winkel –Mendonk –Lochristi –Destelbergen

Verantwoordelijke rit: Colet Christophe

moeilijkheidsgraad 1

 

30 e rit:

Zondag 24 september + 65km Start lokaal om 08u30

Destelbergen –Balegem –Nederzwalm –Paulatem –Dikkele –Oosterzele –Destelbergen

Verantwoordelijke rit: Colet Christophe

moeilijkheidsgraad 2

 

31 e rit:

Zondag 01 oktober + 65km Start lokaal om 08u30

Destelbergen –Laarne –Kalken –Uitbergen –Berlare –Schoonaarde –Wichelen –Smetlede

–Serskamp –Wetteren –Wetteren ten Ede –Laarne –Heusden –Destelbergen

Verantwoordelijke rit: Neyt Luc. Moeilijkheidsgraad 1

 

32 e rit:

Zondag 08 oktober + 65 km. Start lokaal om 08u30

Destelbergen –Heusden –Merelbeke –Zwijnaarde –De Pinte –Nazareth –Eke –Semmerzake

–Vurste –Melsen –Baaigem –Scheldewindeke –Oosterzele –Bavegem –Gijzenzele –Melle

–Destelbergen .

Verantwoordelijke rit: Christophe Colet

moeilijkheidsgraad 1,5

 

33 e rit:

Zondag 15 oktober + 6km Start lokaal om 9uur

Koppeltijdrit

Verantwoordelijke rit: Het Bestuur moeilijkheidsgraad 1

 

 

 

Moeilijkheidsgraad 1 = vlakke rit

Moeilijkheidsgraad 2 = kleine heuvels

Moeilijkheidsgraad 3 = lastige rit

Moeilijkheidsgraad 4 = klimmetjes met naam

 

ALLE RITTEN OP DEZE KALENDER WORDEN IN HET KLASSEMENT OPGENOMEN.

 

 

Deze kalender werd samengesteld door het Bestuur en is vatbaar voor eventuele wijzigingen.

Hopend jullie zoveel mogelijk te mogen ontmoeten op deze inrichtingen

wens ik en het ganse bestuur jullie alvast een prettig verlof toe.

 

 

 

D'haenestraat 33 - 9070 Heusden