Zondag Ritten

WTC Gemeentehuistrappers

ZONDAG RITTEN

2020


1e rit: Zondag 8 maart  Ontbijt + Fietswijding + kleine rit + 35km   Start lokaal om 08u30

Destelbergen –Laarne –Wetteren –Kwatrecht –Lemberge –Melle –Heusden  –Destelbergen

Verantwoordelijke rit: Neyt Frank.                                                        Moeilijkheidsgraad  1


2e rit: Zondag 15 maart                              + 55 km.                               Start lokaal om 9 uur

Destelbergen –Lochristi –Mendonk –Wachtebeke –Doorselaar  –Zeveneken –Beervelde –Destelbergen

Verantwoordelijke rit: Neyt Luc                GPS 20-03-2016                  Moeilijkheidsgraad 1


3e rit: Zondag 22 maart                              + 60km.                                Start lokaal om 9 uur

Destelbergen –Heusden –Melle –Gijzenzele –Oosterzele –Moortsele –Landskouter –Gontrode  –Melle  –Heusden –Destelbergen                                                                     Verantwoordelijke rit: De Rocker Wesley.     GPS 25-3-2018              Moeilijkheidsgraad  2


4e rit: Zondag 29 maart                     + 60km                                          Start lokaal om 9 uur

Destelbergen –Beervelde –Zeveneken Bastelare –Daknam –Eksaarde –Moerbeke Waas –Wachtebeke –Mendonk –Hijfte -Lochrist –Destelbergen

Verantwoordelijke rit: Geerinck Gerard.    GPS 6-6-2018                     Moeilijkheidsgraad 1


5e rit: Zondag 5 april                         + 65 km.                                        Start lokaal om 08u30

Destelbergen –Heusden –Merelbeke –Zwijnaarde –De Pinte –Nazareth –Eke –Semmerzake –Vurste –Melsen –Baaigem –Scheldewindeke –Oosterzele –Bavegem –Gijzenzele –Melle –Destelbergen .

Verantwoordelijke rit:Colet Christophe      GPS 8-10-2017                   Moeilijkheidsgraad 1,5


6e rit: Zondag 12 april    In Memoriam De Rocker Marc  + 65 km.       Start lokaal om 08u30

Destelbergen –Drongen –Ooidonk –Latem –St. Denijs Westrem –Merelbeke –Destelbergen

Verantwoordelijke rit: Neyt Luc.        GPS  1-4-2018                            Moeilijkheidsgraad 1


7e rit: Zondag 19 april                                + 65 km.                                Start lokaal om 08u30

Destelbergen  –Laarne –Wetteren Ten Ede –Wetteren –Schellebelle –Bruinbeke –Serskamp –Smetlede –Oordegem –Vlierzele –Letterhoutem –Bavegem –Oosterzele –Landskouter –Lemberge –Melle –Heusden –Destelbergen

Verantwoordelijke rit: Neyt Frank.           GPS 17-4-2016                    Moeilijkheidsgraad  1,5


8e rit: Zondag 26 april                                + 65 km.                               Start lokaal om 08u30

Destelbergen –Oostakker –Desteldonk –Sint Kruis Winkel –Wachtebeke –Overslag  –Stekene –Sinaai –Eksaarde –Lokeren –Zeveneken –Beervelde –Destelbergen

Verantwoordelijke rit:Colet Christophe GPS 23-9-2018 of 19-4-2015Moeilijkheidsgraad 1


9e rit: Zondag 3 mei                          + 65km                                          Start lokaal om 08u30

Destelbergen –Balegem –Nederzwalm –Paulatem –Dikkele –Oosterzele –Destelbergen 

Verantwoordelijke rit: Colet Christophe     GPS 13-4-2014                  Moeilijkheidsgraad 2


10e rit: Zondag 10 mei                      + 65km                                          Start lokaal om 08u30

Destelbergen –Heusden –Melle –Wetteren Ten Ede –Wetteren –Uitbergen –Wichelen –Schoonaarde –Berlare –Heikant –Overmere –Kalken –Beervelde  –Destelbergen

Verantwoordelijke rit: Geerinck Gerard.    GPS 22-8-2018                   Moeilijkheidsgraad 1

 

11e rit: Zondag 17 mei                      + 65 km.                                        Start lokaal om 08u30

Destelbergen –Heusden –Laarne –Wetteren –Massemen –Westrem –Bavegem –St.Lievens Houtem –Velzeke –Hundelgem –Balegem –Munte –Moortsele –Landskouter –Gondrode –Melle –Heusden – Destelbergen.

Verantwoordelijke rit: Colet Christophe   GPS 3-9-2017                      Moeilijkheidsgraad  2


12e rit: Zondag 24 mei                               + 65 km.                               Start lokaal om 08u30

Destelbergen –Melle –Gontrode –Landskouter –Oosterzele –Sint-Lievens-Houtem –Burst –Zonnegem –Oordegem –Smetlede –Massemen –Wetteren –Heusden –Destelbergen 

Verantwoordelijke rit: Neyt Luc             GPS 22-4-2018                       Moeilijkheidsgraad 2


13e rit: Zondag 31 mei                               + 65 km.                               Start lokaal om 08u30

Destelbergen –Beervelde –Heiende –Lokeren –Waasmunster –Ruiter –Eksaarde –Doorselaar –Zeveneken –Beervelde –Destelbergen

Verantwoordelijke rit: Bracke André           GPS 15-4-2018                 Moeilijkheidsgraad 1


14e rit: zondag 7 juni                                  + 80 km                               Start lokaal om 08 uur

Destelbergen –Laarne –Kalken –Uitbergen –Wichelen –Gijzegem  –Wieze –Moorsel –Erembodemgem –Welle –Terjoden  -Lede –Wanzele –Wetteren –Laarne –Destelbergen

Verantwoordelijke rit: Neyt Frank      GPS 15-7-2018                          Moeilijkheidsgraad 2


15e rit: Zondag 14 juni                               + 85 km.                               Start lokaal om 08 uur

Destelbergen –Oostakker –Wippelgem –Ertvelde –Boekhoute –Assenede –Zelzate –Wachtebeke –St-Kruis-Winkel –Mendonk –Lochristi  –Destelbergen

Verantwoordelijke rit: Colet  Christophe   GPS 19-8-2018                   Moeilijkheidsgraad 1


16e rit: Zondag 21 juni                               + 75 km.                               Start lokaal om 08 uur

Destelbergen –Heusden –Melle –Bottelare –Munte –Sint-Maria-Latem –Roborst –Dikkele –Moortsele –Landskouter –Gontrode –Melle –Destelbergen                                        Verantwoordelijke rit: De Bruycker David    GPS 11-6-2017       Moeilijkheidsgraad  3

17e rit: Zondag 28 juni                               + 75 km.                               Start lokaal om 08 uur

Destelbergen –Laarne –Uitbergen –Wichelen –Hofstade –Gijzegem –Oudegem –Schoonaarde –Berlare –Heikant –Beervelde –Destelbergen

Verantwoordelijke rit: Neyt Luc.      GPS 5-8-2018                               Moeilijkheidsgraad  1   


18e rit: Zondag 5 juli                                  + 85 km.                               Start lokaal om 08 uur

Destelbergen –Heusden –Melle –Gijzenzele –Sint Lievens Houtem –Herzele –Woubrechtem –Lebeke –Erpe Mere –Lede –Wetteren –Laarne  –Destelbergen                       Verantwoordelijke rit: Neyt  Luc.                 GPS 12-8-2018  Moeilijkheidsgraad  2


19e rit: zondag 12 juli                                + 90  km                               Start lokaal om 08 uur

Destelbergen –Hijfte –Mendonk –St.Kruis-Winkel –wachtebeke –Zuiddorpe –Axel –Absdale –Stekene –Daknam –Zeveneken –Beervelde  –Destelbergen

Verantwoordelijke rit: Boudrez Hedwig      GPS 13-9-2017                 Moeilijkheidsgraad 1


20e rit: zondag  19 juli                               + 100  km                             Start lokaal om 08 uur

Destelbergen –Heusden –Melle –Lemberge –Landskouter –Oosterzele –Balegem –Elene –Zottegem –Erwetegem –Lierde –Deftinge –Geraardsbergen –Waarbeke –Grimminge –Vloerzegem –Ophasselt –Steenhuize-Wijnhuize –Sint Lievens Esse –Herzele –Sint Lievens Houtem –Bavegem –Gijzenzele –Melle –Destelbergen

Verantwoordelijke rit: Colet Christophe        GPS 8-7-2018                 Moeilijkheidsgraad 4

 

21e rit: zondag 26 juli                                 + 105 km                             Start lokaal om 08 uur

Destelbergen –Wondelgem –Mariakerke –Drongen –Nevele –Dentergem –Zulte –Kruishoutem –Nokere –Wannegem –Lozer –Gavere –Melsen –Bottelare –Melle  –Destelbergen

Verantwoordelijke rit: Neyt Luc       GPS 17-12-2017                           Moeilijkheidsgraad 3


22e rit: zondag 2 augustus                          + 85 km                               Start lokaal om 08 uur

Destelbergen –Heusden –Melle –Merelbeke –Bottelare –Baaigem –Meilegem –Sint Maria Latem –Sint Denijs Boekel –Molenberg -Sint Blasius Boekel  –Elst –Michelbeke  –Berendries –Sint Maria Oudenhove –Sint Goriks Oudenhove –Strijpen –Velzeke –Balegem –Oosterzele –Gontrode –Melle –Destelbergen  

Verantwoordelijke rit: Neyt Luc         GPS 29-7-2018                           Moeilijkheidsgraad 4


23e rit: zondag 9 augustus                         + 85 km                                Start lokaal om 08 uur

Destelbergen –Sint Amandsberg –Wondelgem –Mariakerke –Vinderhoute –Merendree –Hansbeke –Landegem –Sint Martens Leerne –Deurle –Eke –Vurste –Baaigem –Munte –Bottelare –Lemberge –Melle –Destelbergen 

Verantwoordelijke rit: De Rocker Wesley   GPS 2-9-2018                   Moeilijkheidsgraad  2


24e rit: zondag 16 augustus                        + 85 km                               Start lokaal om 08 uur

Destelbergen –Heusden –Melle –Bottelare –Munte –Sint-Maria-Latem –Elst –Sint-Maria-Oudenhove –Strijpen  –Moortsele –Landskouter –Gontrode –Melle –Destelbergen

Verantwoordelijke rit: De Bruycker David     GPS 6-8-2017                Moeilijkheidsgraad  4


25e rit: Zondag 23 augustus             + 80 km.                                        Start lokaal om 08 uur

Destelbergen –Heusden –Merelbeke –Melle –Moortslede –Scheldewindeke –Dikkele –Munkzwalm –Sint-Denijs-Boekel –Rozebeke –Strijpen –Velzeke –Munte –Bottelare –Merelbeke –Destelbergen 

Verantwoordelijke rit: Van Den Bossche Jonas   GPS 15-12-2019      Moeilijkheidsgraad 2


26e rit: Zondag 30 augustus                        + 75 km.                              Start lokaal om 08 uur

Destelbergen –Beervelde –Lokeren –Sint Anna –Waasmunster –Belsele –Puivelde –Daknam –Zeveneken –Lochristi –Beervelde –Destelbergen                                                                                   Verantwoordelijke rit: Colet Christophe     GPS 5-6-2016                   Moeilijkheidsgraad  1


27e rit: Zondag 6 september                       + 70 km.                               Start lokaal om 08u30

Destelbergen –Melle –Velzeke –Roborst –Dikkele –Melle –Destelbergen     Verantwoordelijke rit: Neyt  Frank.               GPS 10-6-2018                                                         Moeilijkheidsgraad 3


28e rit: Zondag 13 september                     + 65km                                 Start lokaal om 08u30

Destelbergen –Laarne –Kalken –Uitbergen –Berlare –Schoonaarde –Wichelen –Smetlede –Serskamp –Wetteren –Wetteren ten Ede –Laarne –Heusden –Destelbergen

Verantwoordelijke rit: Neyt Luc.      GPS 7-10-2018                             Moeilijkheidsgraad 1


29e rit: Zondag 20 september                     + 65 km.                               Start lokaal om 08u30

Destelbergen –Wetteren –Westrem –Bavegem –Sint Lievens Houtem –Velzeke –Hundelgem –Balegem –Munte –Moortsele –Gontrode –Melle –Destelbergen

Verantwoordelijke rit: Neyt Luc      GPS 21-5-2017                             Moeilijkheidsgraad  2


30e rit: Zondag 27 september                     + 70 km.                               Start lokaal om 08u30

Destelbergen Heusden –Melle –Gontrode –Gijzenzele –Oosterzele –Balegem –Scheldewindeke –Munte –Dikkele –Paulatem –Beerlegem –Baaigem –Schelderode –Merelbeke  –Destelbergen

Verantwoordelijke rit: Colet  Christophe   GPS 16-9-2018                   Moeilijkheidsgraad 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

31e rit: Zondag 4 oktober                  + 65km                                          Start lokaal om 08u30

Destelbergen –Melle –Merelbeke –Sint Denijs Westrem –De Pinte –Nazareth –Eke –Zevergem –Zwijnaarde –Merelbeke –Melle –Destelbergen 

Verantwoordelijke rit: Neyt Luc.      GPS 11-11-2018                           Moeilijkheidsgraad 1

32e rit: Zondag 11 oktober                          + 65 km.                              Start lokaal om 08u30

Destelbergen –Gentbrugge –Merelbeke –Zwijnaarde  –Sint Denijs Westrem –De Pinte –Deurle –Astene –Nazareth –Eke –De Pinte –Zwijnaarde –Merelbeke –Heusden –Destelbergen                                                                                                        Verantwoordelijke rit: Colet Christophe    GPS 13-5-2018                                        Moeilijkheidsgraad  1   

33e rit: Zondag 18 oktober               + ……km                                      Start lokaal om 9 uur

Laatste Rit

Verantwoordelijke rit: Het Bestuur                                                         moeilijkheidsgraad  1

 

 

 

 

 

 

Moeilijkheidsgraad  1  = vlakke rit

Moeilijkheidsgraad  2  = kleine heuvels

Moeilijkheidsgraad  3  = lastige rit

Moeilijkheidsgraad  4  = klimmetjes met naam

 

ALLE RITTEN OP DEZE KALENDER WORDEN IN HET KLASSEMENT OPGENOMEN.

 

 

Deze kalender werd samengesteld door Het Bestuur en is vatbaar voor eventuele wijzigingen.

Het bestuur dankt alle leden voor hun sportieve aanwezigheid.




Moeilijkheidsgraad  1  = vlakke rit

Moeilijkheidsgraad  2  = kleine heuvels

Moeilijkheidsgraad  3  = lastige rit

Moeilijkheidsgraad  4  = klimmetjes met naam


ALLE RITTEN OP DEZE KALENDER WORDEN IN HET KLASSEMENT OPGENOMEN.



Deze kalender werd samengesteld door het Bestuur en is vatbaar voor eventuele wijzigingen.

Hopend jullie zoveel mogelijk te mogen ontmoeten op deze inrichtingen

wens ik en het ganse bestuur jullie alvast een prettig verlof toe. 




DISCLAIM 2020- WTC Gemeentehuistrappers Destelbergen.