Ritten Kalender

Ritten Kalender 2021

1e rit: Zondag 7 maart 


Ontbijt + Fietswijding + kleine rit + 35km   Start lokaal om  9 uur

Destelbergen –Laarne –Wetteren –Kwatrecht –Lemberge –Melle –Heusden  –Destelbergen

Verantwoordelijke rit: Neyt Frank.            GPS 8-3-2020                   

Moeilijkheidsgraad  1


2e rit: Zondag 14 maart


+ 55 km.                               Start lokaal om 9 uur

Destelbergen –Lochristi –Mendonk –Wachtebeke –Doorselaar  –Zeveneken –Beervelde –Destelbergen

Verantwoordelijke rit: Neyt Luc              GPS 20-03-2016                 

Moeilijkheidsgraad 1


3e rit: Zondag 21 maart


+ 60km.                                Start lokaal om 9 uur

Destelbergen –Heusden –Melle –Gijzenzele –Oosterzele –Moortsele –Landskouter –Gontrode  –Melle  –Heusden –Destelbergen

Verantwoordelijke rit: De Rocker Wesley.     GPS 25-3-2018


Moeilijkheidsgraad  2


4e rit: Zondag 28 maart


+ 60km                                          Start lokaal om 9 uur

Destelbergen –Beervelde –Zeveneken Bastelare –Daknam –Eksaarde –Moerbeke Waas –Wachtebeke –Mendonk –Hijfte  -Lochrist –Destelbergen

Verantwoordelijke rit: Geerinck Gerard.    GPS 6-6-2018


Moeilijkheidsgraad 1


5e rit: Zondag 4 april


In Memoriam De Rocker Marc  + 65 km.        Start lokaal om 08u30

Destelbergen –Drongen –Ooidonk –Latem –St. Denijs Westrem –Merelbeke –Destelbergen

Verantwoordelijke rit: Neyt Luc.      GPS  12-4-2020


Moeilijkheidsgraad 1


6e rit: zaterdag  10 april


+ 130  km                             Start lokaal om 08u30


Destelbergen –Hijfte –Mendonk –St.Kruis-Winkel –wachtebeke –Overslag –Koewacht –Kijkuit –Luntershoek –Zaamslag –Terneuzen  –De Griete –Lamswaarde –Absdale –Nieuwdorp –Moerbeke –Wachtebeke –Zaffelare –Hijfte –Destelbergen

Verantwoordelijke rit: Het Bestuur     GPS 6-5-2016


Moeilijkheidsgraad 1


7e rit: Zondag 11 april


+ 65 km.                                Start lokaal om 08u30

Destelbergen  –Laarne –Wetteren Ten Ede –Wetteren –Schellebelle –Bruinbeke –Serskamp –Smetlede –Oordegem –Vlierzele –Letterhoutem –Bavegem –Oosterzele –Landskouter –Lemberge –Melle –Heusden –Destelbergen

Verantwoordelijke rit: Neyt Frank.          GPS 19-4-2020


Moeilijkheidsgraad  1,5


8e rit: Zondag 18 april


+70 km.                                Start lokaal om 08u30

Destelbergen –Oostakker –Desteldonk –Sint Kruis Winkel –Wachtebeke –Overslag  –Stekene –Sinaai –Eksaarde –Lokeren –Zeveneken –Beervelde –Destelbergen

Verantwoordelijke rit:Colet Christophe GPS 26-04-2020


Moeilijkheidsgraad 1


9e rit: Zondag 25 april


+ 65km                                          Start lokaal om 08u30

Destelbergen –Balegem –Nederzwalm –Paulatem –Dikkele –Oosterzele –Destelbergen 

Verantwoordelijke rit: Colet Christophe     GPS 3-5-2020


Moeilijkheidsgraad 2


10e rit: Zondag 2 mei


+ 65km                                          Start lokaal om 08u30

Destelbergen –Heusden –Melle –Wetteren Ten Ede –Wetteren –Uitbergen –Wichelen –Schoonaarde –Berlare –Heikant –Overmere –Kalken –Beervelde  –Destelbergen

Verantwoordelijke rit: Geerinck Gerard.    GPS 10-5-2020


Moeilijkheidsgraad 1

 

11e rit: zaterdag  8 mei


+ 150  km                             Start lokaal om 08u00

Destelbergen –Zee –Destelbergen 

Verantwoordelijke rit: Het Bestuur       GPS


Moeilijkheidsgraad 1


12e rit: Zondag 9 mei


+ 65 km.                               Start lokaal om 08u30

Destelbergen –Beervelde –Heiende –Lokeren –Waasmunster –Ruiter –Eksaarde –Doorselaar –Zeveneken –Beervelde –Destelbergen

Verantwoordelijke rit: Bracke André      GPS 24-5-2020


Moeilijkheidsgraad 1  


13erit: Zondag 16 mei


+65 km.                               Start lokaal om 08u30

Destelbergen –Melle –Gontrode –Landskouter –Oosterzele –Sint-Lievens-Houtem –Burst –Zonnegem –Oordegem –Smetlede –Massemen –Wetteren –Heusden –Destelbergen 

Verantwoordelijke rit: Neyt Luc           GPS 31-5-2020



Moeilijkheidsgraad 2


14e rit: Zondag 23 mei


+ 65 km.                                        Start lokaal om 08u30

Destelbergen –Heusden –Merelbeke –Zwijnaarde –De Pinte –Nazareth –Eke –Semmerzake –Vurste –Melsen –Baaigem –Scheldewindeke –Oosterzele –Bavegem –Gijzenzele –Melle –Destelbergen .

Verantwoordelijke rit:Colet Christophe     GPS 5-4-2020


Moeilijkheidsgraad 1,5


15e rit: Zondag 30 mei


+ 65 km.                                        Start lokaal om 08u30

Destelbergen –Heusden –Laarne –Wetteren –Massemen –Westrem –Bavegem –St.Lievens Houtem –Velzeke –Hundelgem –Balegem –Munte –Moortsele –Landskouter –Gondrode –Melle –Heusden – Destelbergen.

Verantwoordelijke rit: Colet Christophe   GPS 17-5-2020


Moeilijkheidsgraad  2


16e rit: Zondag 6 juni


+ 85 km.                               Start lokaal om 08 uur

Destelbergen –Oostakker –Wippelgem –Ertvelde –Boekhoute –Assenede –Zelzate –Wachtebeke –St-Kruis-Winkel –Mendonk –Lochristi  –Destelbergen

Verantwoordelijke rit: Colet  Christophe   GPS 14-6-2020


Moeilijkheidsgraad 1


17e rit: Zaterdag  12 juni


+ 140  km                                      Start lokaal om 08u00

Destelbergen –Melle –Gontrode –Landskouter –Moortsele –Scheldewindeke –Oombergen –Zottegem –Erwetegem –St.Maria-Lierde –St.Martens-Lierde –Parike –Everbeek –Ogy –Wodecq –Saint-Sauveur –Ellezelles –Vloesberg –La Houpe –Opbrakel –Brakel –St.Maria-Oudenhove –Strijpen –Velzeke –Munte –Bottelare –Merelbeke –Heusden –Destelbergen

Verantwoordelijke rit: Het Bestuur


moeilijkheidsgraad  4


18e rit: Zondag 13 juni


+ 80 km.                                        Start lokaal om 08 uur

Destelbergen –Heusden –Merelbeke –Melle –Moortslede –Scheldewindeke –Dikkele –Munkzwalm –Sint-Denijs-Boekel –Rozebeke –Strijpen –Velzeke –Munte –Bottelare –Merelbeke –Destelbergen 

Verantwoordelijke rit: Van Den Bossche Jonas   GPS 23-8-2020


Moeilijkheidsgraad 2


19e rit: zondag 20 juni


+ 90 km                               Start lokaal om 08 uur

Destelbergen –Laarne –Kalken –Uitbergen –Wichelen –Gijzegem  –Wieze –Moorsel –Erembodemgem –Welle –Terjoden  -Lede –Wanzele –Wetteren –Laarne –Destelbergen

Verantwoordelijke rit: Neyt Frank     GPS 7-6-2020 


Moeilijkheidsgraad 2


20e rit: Zondag 27 juni


+ 90 km.                               Start lokaal om 08 uur

Destelbergen –Heusden –Melle –Gijzenzele –Sint Lievens Houtem –Herzele –Woubrechtem –Lebeke –Erpe Mere –Lede –Wetteren –Laarne  –Destelbergen 

Verantwoordelijke rit: Neyt  Luc.   GPS 5-7-2020 


Moeilijkheidsgraad  2


21e rit: Zaterdag 3 juli


+ 180  km                             Start lokaal om 08u00

Destelbergen –Laarne –Uitbergen –Schoonaarde –Gijzegem –Wieze –Opwijk –Merchtem –Stint Brixius Rode –Peutie –Melsbroek –Steenokkerzeel –Zaventem –Sterrebeek –Tervuren –Jezus Eik –Hoeilaart –Ukkel –Linkebeek –Sint Pieters Leeuw –Lennik –Strijtem –Denderleeuw –Haaltert –Erpe Mere –Vlierzele –Gijzenzele –Melle  –Destelbergen 

Verantwoordelijke rit: Het Bestuur      GPS 


Moeilijkheidsgraad 4


22e rit: Zondag 4 juli


+ 90 km.                               Start lokaal om 08 uur

Destelbergen –Laarne –Uitbergen –Wichelen –Hofstade –Gijzegem –Oudegem –Schoonaarde –Berlare –Heikant –Beervelde –Destelbergen

Verantwoordelijke rit: Neyt Luc.    GPS 28-6-2020


Moeilijkheidsgraad  1   


23e rit: Zondag 11 juli


+ 95 km.                               Start lokaal om 08 uur

Destelbergen –Heusden –Melle –Bottelare –Munte –Dikkele –Sint-Maria-Latem –Welden –Sint-Maria-Horebeke –Schorisse –Elst –Roborst –Moortsele –Landskouter –Gontrode –Melle –Destelbergen                                     

 Verantwoordelijke rit: De Bruycker David    GPS 21-6-2020


Moeilijkheidsgraad  3


24e rit: Zondag 18 juli


+ 85 km.                              Start lokaal om 08 uur

Destelbergen –Beervelde –Lokeren –Sint Anna –Waasmunster –Belsele –Puivelde –Daknam –Zeveneken –Lochristi –Beervelde –Destelbergen


Verantwoordelijke rit: Colet Christophe      GPS30-8-2020


Moeilijkheidsgraad  1


25e rit: zondag 25 juli


+ 105 km                             Start lokaal om 08 uur

Destelbergen –Wondelgem –Mariakerke –Drongen –Nevele –Dentergem –Zulte –Kruishoutem –Nokere –Wannegem –Lozer –Gavere –Melsen –Bottelare –Melle  –Destelbergen

Verantwoordelijke rit: Neyt Luc     GPS 26-7-2020


Moeilijkheidsgraad 3


26e rit: zondag  1 augustus


+ 100  km                             Start lokaal om 08 uur

Destelbergen –Heusden –Melle –Lemberge –Landskouter –Oosterzele –Balegem –Elene –Zottegem –Erwetegem –Lierde –Deftinge –Geraardsbergen –Waarbeke –Grimminge –Vloerzegem –Ophasselt –Steenhuize-Wijnhuize –Sint Lievens Esse –Herzele –Sint Lievens Houtem –Bavegem –Gijzenzele –Melle –Destelbergen

Verantwoordelijke rit: Colet Christophe        GPS 19-7-2020



27e rit: zaterdag 7 augustus


+ 150  km                             Start lokaal om 08u00

Destelbergen –Vinderhoute –Merendree –Bellem –Pouke –Gottem –Anzegem –Kluisberg –Hotondberg –Maarkedal –Sint Blasius Boekel –Munkzwalm –Dikkele –Munte –Bottelare –Melle –Destelbergen 

Verantwoordelijke rit: Het Bestuur          GPS 2-7-2016


Moeilijkheidsgraad 1


28e rit: zondag 8 augustus


+ 90  km                               Start lokaal om 08 uur

Destelbergen –Hijfte –Mendonk –St.Kruis-Winkel –wachtebeke –Zuiddorpe –Axel –Absdale –Stekene –Daknam –Zeveneken –Beervelde  –Destelbergen

Verantwoordelijke rit: Boudrez Hedwig      GPS 13-9-2017


Moeilijkheidsgraad 1


29e rit: zondag 15 augustus


+ 95 km                               Start lokaal om 08 uur

Destelbergen –Heusden –Melle –Merelbeke –Bottelare –Baaigem –Meilegem –Sint Maria Latem –Sint Denijs Boekel –Molenberg -Sint Blasius Boekel –Leberg –Elst –Valkenberg  –Michelbeke  –Berendries  -Elverenberg –Vossenhol –Sint Maria Oudenhove –Ten Bosse         –Sint Goriks Oudenhove –Strijpen –Velzeke –Balegem –Oosterzele –Gontrode –Melle –Destelbergen  

Verantwoordelijke rit: Neyt Luc       GPS 2-8-2020


Moeilijkheidsgraad 4


30e rit: zondag 22 augustus


+ 85 km                                Start lokaal om 08 uur

Destelbergen –Sint Amandsberg –Wondelgem –Mariakerke –Vinderhoute –Merendree –Hansbeke –Landegem –Sint Martens Leerne –Deurle –Eke –Vurste –Baaigem –Munte –Bottelare –Lemberge –Melle –Destelbergen 

Verantwoordelijke rit: De Rocker Wesley   GPS 9-8-2020


Moeilijkheidsgraad  2


31e rit: zondag 29 augustus


+ 85 km                               Start lokaal om 08 uur

Destelbergen –Heusden –Melle –Bottelare –Munte –Sint-Maria-Latem –Elst –Sint-Maria-Oudenhove –Strijpen  –Moortsele –Landskouter –Gontrode –Melle –Destelbergen

Verantwoordelijke rit: De Bruycker David     GPS 16-8-2020


Moeilijkheidsgraad  4

 

32e rit: Zondag 5 september


+ 85km                                 Start lokaal om 08u30

Destelbergen –Laarne –Kalken –Uitbergen –Berlare –Schoonaarde –Wichelen –Smetlede –Serskamp –Wetteren –Wetteren ten Ede –Laarne –Heusden –Destelbergen

Verantwoordelijke rit: Neyt Luc.    GPS 13-9-2020


Moeilijkheidsgraad 1


33e rit: zaterdag 11 september


+ 165 km                              Start lokaal om 08u00

Destelbergen –Kalken –Berlare –Waasmunster –Vrasene –Verrebroek –Doel –Lamswaarde –Koewacht –Overslag –Wachtebeke –Zeveneken –Beervelde –Destelbergen 

Verantwoordelijke rit: Het Bestuur      GPS


Moeilijkheidsgraad 1


34e rit: Zondag 12 september


+ 75 km.                               Start lokaal om 08u30

Destelbergen –Melle –Velzeke –Roborst –Dikkele –Melle –Destelbergen     Verantwoordelijke rit: Neyt  Frank.                                                   GPS 6-9-2020                          


Moeilijkheidsgraad 3


35e rit: Zondag 19 september


+ 70 km.                               Start lokaal om 08u30

Destelbergen Heusden –Melle –Gontrode –Gijzenzele –Oosterzele –Balegem –Scheldewindeke –Munte –Dikkele –Paulatem –Beerlegem –Baaigem –Schelderode –Merelbeke  –Destelbergen

Verantwoordelijke rit: Colet  Christophe   GPS 4-10-2020


Moeilijkheidsgraad 2


36e rit: Zondag 26 september


+ 65 km.                                        Start lokaal om 08u30

Destelbergen –Lochristi –Wachtebeke –Moerbeke –Eksaarde –Daknam –Destelbergen

Verantwoordelijke rit: Neyt Frank. 30-8-2015


Moeilijkheidsgraad  1


37e rit: Zondag 3 oktober


+ 65 km.                               Start lokaal om 08u30

Destelbergen –Wetteren –Westrem –Bavegem –Sint Lievens Houtem –Velzeke –Hundelgem –Balegem –Munte –Moortsele –Gontrode –Melle –Destelbergen

Verantwoordelijke rit: Neyt Luc      GPS 21-5-2017


Moeilijkheidsgraad  2


38e rit: Zondag 10 oktober


+ 70km                                          Start lokaal om 08u30

Destelbergen –Melle –Merelbeke –Sint Denijs Westrem –De Pinte –Nazareth –Eke –Zevergem –Zwijnaarde –Merelbeke –Melle –Destelbergen 

Verantwoordelijke rit: Neyt Luc.    GPS 11-11-2018


Moeilijkheidsgraad 1


39e rit: Zondag 17 oktober       


+ ……km                                      Start lokaal om 9 uur

Laatste Rit

Verantwoordelijke rit: Het Bestuur

moeilijkheidsgraad  1

 

 

 

 

 

 

Moeilijkheidsgraad  1  = vlakke rit

Moeilijkheidsgraad  2  = kleine heuvels

Moeilijkheidsgraad  3  = lastige rit

Moeilijkheidsgraad  4  = klimmetjes met naam

 

ALLE RITTEN OP DEZE KALENDER WORDEN IN HET KLASSEMENT OPGENOMEN.

 

 

Deze kalender werd samengesteld door Het Bestuur en is vatbaar voor eventuele wijzigingen.

Het bestuur dankt alle leden voor hun sportieve aanwezigheid.